E-Ticaret Nedir

7 Gün, 24 Saat Açık Bir Mağaza!
 
Online alışveriş mağazalarının en büyük avantajı yılın 365 günü ve günde 24 saat hizmet verebiliyor olması. Eğer internet sitenizin yazılımı ve teknik alt yapısı sağlamsa ve düzenli olarak bakımı yapılıyorsa, Online mağazanız aralıksız olarak tüm gün boyunca kullanıcılara hizmet verebilir.
 
Ucuz Maliyetler
 
E-Ticaret siteniz bir mağaza gibi çalışır. Ancak bu mağazanın elektrik, su, kira, stopaj ve daha birçok sabit gideri olmaz. Zamanınız ve iş gücünüz tamamen size kalır.
 
 
Dünya’ya Açılın
 
Eticaret ile kapılarınızı tüm Türkiye’ye hatta dünyaya açabilirsiniz. Ürünlerinizi bulunduğunuz mahallenin, şehrin hatta ülkenin sınırları dışına taşıyabilme imkânına sahip olursunuz. İnternet’in olduğu her alanda varlığınızı gösterme imkânına erişebilirsiniz.
 
                                                     
 
Stok Yapmadan Satış Yapın
 
Ürünlerinizi stoklamanıza gerek yok! Önce satış yapın sonra üretim. Evet! Doğru duydunuz. Satışını yaptığınız ürününüzün elinizde olması gerekmez. E Ticaret sitenizin kitlesi, kişiye özel ürünler ile ilgilenen bir yapıdaysa yani özel ürünler üreten bir üreticiyseniz sadece müşterileriniz sipariş verdiğinde fabrikanızı çalıştırabildiğinizi düşünün. Ürettiğiniz ürün henüz ortaya çıkmamışken siz satışını yapabilir, ürün fazlası, stok sıkıntısı gibi durumları unutabilirsiniz.
 
 
Kargo ve Lojistik
 
E-Ticaret sistemi ile birlikte kurulacak olan Sanal Mağazanız aracılığı ile gerçekleştirdiğiniz ürün satışları sonrasında, bu ürünleri müşterilerinize ulaştırırken de çeşitli kargo firmaları yanınızda. Sadece E-Ticaret sistemi kullanıcılarına özel olarak uygulanacak olan kargo ve lojistik indirimleri sizleri bekliyor.
 
 
Herkese Kolayca Ulaşın
 
İnternet ile bilgiye ulaşmak ve bunu yayınlamak oldukça kolay. Facebook, Twitter, Youtube ve daha birçok platform sizi ürünlerinizle ve hizmetlerinizle direk olarak ilgilenecek kitlelere hızlıca ulaştırabiliyor. E-Ticaret siteniz bu yolları kullanarak oldukça az zaman ve maliyetler ile hızlı şekilde büyüyen bir mağaza olabilir.
                                                           

E- Mail Listemize Kayıt Olun!

Hem yenilikleri takip edin, hem de fırsatları yakalayın!

   
Copyright © 2021 Faprika. Tüm Hakları Saklıdır.
Eticaretservisi.com bir Faprika projesidir.

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ