Hakkımızda

- Faprika Yazılım Teknolojileri 2007 yılından bu yana birçok kurumsal web sitesi, eticaret siteleri, web projeleri geliştirmiş bir firmadır.

                                            

- Türkiye'nin birçok bölgesine hizmet vermiş ve hizmet alanını gün geçtikçe büyütmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Faaliyet alanlarımız web site tasarımı, eticaret siteleri tasarımı ve çözümleri, E Ticaret sitelerinize Domain (Alan Adı) bulma destek ve hizmeti, Google AdWords ve SEO hizmetleri yanı sıra Masaüstü uygulamaları, Facebook uygulamaları ve Mobil uygulamalar da geliştirmiştir ve geliştirmeye de devam etmektedir.

 

 - Her alanda Entegrasyon, XML desteği, Bayilik oluşturmak, E Ticaret alanında ya da her hangi yarattığınız, oluşturmak istediğiniz projelerinize ve birçok internet dünyasındaki soru ve sorunlarınıza çözüm bulup hizmet ve destek vermektedir.

 

 - Firmamız hızla gelişen teknolojiyi takip etmekte ve olanaklarından olabildiğince faydalanmaktadır. Sürekli kendini geliştirmeyi amaç edinmiş ve gelişen teknolojiyi takip eden ekibimizle bu sektörde emin adımlarla ilerlemenin gayreti içerisindeyiz.

 

 - Faprika ARGE ekibinin bir diğer çalışmalarından biri de, dünya çapındaki güncel teknolojiyi takip edip, ayak uydurmasıdır. Bununla da kalmayıp kullandığı en son teknoloji üzerinde çalışmalar yapıp versiyonları yükseltip yeni sürümler piyasaya sürüyor. Tabii ki sadece dünya çapındaki var olan en son teknoloji ve uygulamalar değil de, Faprika bünyesinde emek veren yazılım uzmanlar ile birlikte yeni uygulamalar ve projelerde üretiyor. 

 

 

 

E- Mail Listemize Kayıt Olun!

Hem yenilikleri takip edin, hem de fırsatları yakalayın!

   
Copyright © 2021 Faprika. Tüm Hakları Saklıdır.
Eticaretservisi.com bir Faprika projesidir.

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ